Forum Galati-Braila

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Galati-Braila

Anunturile pe care le cautati


2 participanți

    Invitatie

    avatar
    dna_adina


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 24/01/2011

    Invitatie  Empty Invitatie

    Mesaj  dna_adina Dum Ian 30, 2011 12:11 am

    Din Ianuarie se poate colabora cu Google. Doar 2 de zile ptr inscriere Gratuita Mondiala (si pana acum am lucrat ptr.ei doar ca si clienti )
    Timpul trece si inscrierile sunt fff rapide .Google organizeaza reteaua, ptr. toti membrii care au net, chiar daca nu inscrieti pe nimeni si vedeti ce se intampla dupa 3 minute de cand v-ati inscris ! Dupa deschidere site, pe pagina in dreapta sus exista o rubrica JOIN, clik aici pentru inregistrare.(dupa ce vedeti filmul). www.prelaunchmalaysia.com/adinaR
    Dupa ce m-am inregistrat,pana am primit mail de confirmare si am deschis erau deja 12 inscrisi in echipa. Pana m-am uitat la ei s-au facut deja 18 si acum pana va scriu nici nu mai stiu ( erau din Romania,Ungaria,India, Anglia,Italia,Ghana ,intre timp sunt inscrisi 38 adaugandu-se si din Malayesia,USA,Slovenia,Irlanda,Denmark,Polonia... deja sunt 60 ) si eu abia acum incep sa trimit mail o sa vedeti ora la care va trimit si o sa va spun cati sunt deja. 107 . Acum sunt 206. cand va trimit sunt deja 275 (si noaptea se inscriu la d-voastra cei din lume unde acum e ziua.Noaptea inscrieri mai ales de acolo iar ziua de pe-aici)
    M-am inscris in 20 ian.Peste o zi va trimit din nou daca nu e deranj celor care nu mi-ati raspuns sa vedeti ce pierdeti sau ce ati castiga.
    Aproximativ intr-o saptamana aproape 14 mii de oameni s-au alaturat.
    Nu aveti nimic de pierdut. INCERCATI!
    Este un nou sistem.
    Asta înseamnă că sub dvs. se vor inregistra nu numai persoanele pe care le-aţi invitat, ci din întreaga lume.
    Care-i castigul? Google are un profit 1.3 milioane dolari pe zi dupa fiecare „CLICK.”
    Acum avem posibilitatea sa profitam si noi.
    Ce puteti face sa nu pierdeti aceasta posibilitate?
    Inregistrati-va !
    Inregistrarea este complet gratuita. Si se face AICI:
    www.prelaunchmalaysia.com/adinaR

    avatar
    perianudavid


    Mesaje : 10
    Data de înscriere : 05/02/2011

    Invitatie  Empty tahitian noni

    Mesaj  perianudavid Sam Feb 05, 2011 4:15 pm


    Buna
    sunt un cumparator/consumator de suc tahitian noni,
    este un suc excelent lucreaza la nivel de celula,molecula,repara celulele bolnave si le aduce in state normala,de functionare eu ma simt excelent de cand il consum.
    As dori ca multe persoane sa afle de puterile miraculoase ale lui.
    As dori sa pot ajuta persoane care ar putea sa-l consume, dar nu-l cunosc si nu au auzit de el.
    Iar acum vin cu o rugaminte,daca prin natura cunostintelor tale ai dori sa ajutam ca si alte persoane sa poata beneficia de puterile vindecatoare ale acestui suc tahitian noni.
    Cu speranta unui ajutor,cu multa respect,si multumesc ptr. timpul acordat acestui mesaj.
    cu stima
    david
    tel;0721296545
    perianudavid@yahoo.com

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 8:27 am